Aktyvi TV optinė įranga

Aktyvi optinė įranga kabelinės TV signalo perdavimui: optiniai siųstuvai, stiprintuvai, imtuvai ir kita įranga.

TELESTE optinė įranga
TELESTE optinė įranga
TELESTE optinė įranga
TELESTE įranga. 1310nm ir 1550nm optiniai siųstuvai. 1550nm optiniai EDFA stiprintuvai.
BKTEL optinė įranga
BKTEL optinė įranga
BKTEL optinė įranga
BKTEL įranga. 1310nm ir 1550nm optiniai siųstuvai. 1550nm optiniai EDFA stiprintuvai.
Optiniai siųstuvai SPECTRA
Optiniai siųstuvai SPECTRA
Optiniai siųstuvai SPECTRA
SPECTRA įranga. 1310nm ir 1550nm optiniai siųstuvai.
Optiniai stiprintuvai SPECTRA
Optiniai stiprintuvai SPECTRA
Optiniai stiprintuvai SPECTRA
SPECTRA įranga. 1550nm optiniai EDFA stiprintuvai.
Optiniai imtuvai SPECTRA
Optiniai imtuvai SPECTRA
Optiniai imtuvai SPECTRA
SPECTRA įranga. Naminiai ir magistraliniai optiniai imtuvai.
Optiniai imtuvai TELMOR
Optiniai imtuvai TELMOR
Optiniai imtuvai TELMOR
TELKOM TELMOR įranga. Naminiai (FTTB) ir abonentiniai (FTTH) optiniai imtuvai. Be atbulinio kanalo.
Optiniai mazgai TELMOR
Optiniai mazgai TELMOR
Optiniai mazgai TELMOR
TELKOM TELMOR įranga. Abonentiniai (FTTH), Naminiai (FTTB) ir ir magistraliniai optiniai imtuvai su atbuliniu kanalu.
Kita aktyvi TV optinė įranga
Kita aktyvi TV optinė įranga
Kita aktyvi TV optinė įranga
Kita aktyvi TV optinė įranga

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

T308X SKYCOM

Kompaktiškas optinių skaidulų suvirinimo aparatas. Su lagaminėliu ir priedais.

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos