SE1550-8x20 WDM 2x48VDC

SE1550-8x20 WDM 2x48VDC
Kodas 501488
8x20dBm optinis stiprintuvas + PON WDM, vidaus sąlygoms. 19'x1RU. 2x48 VDC
  • Aukšto galingo optinis stiprintuvas, apjungiantis aukšto galingumo EDFA su aukšto tikslumo optiniu dalikliu;
  • CATV PON Overlay funkcija - EDFA išėjimai sujungti su PON OLT linijomis. Tai leidžia transliuoti klientams CATV ir PON paslaugas per tą patį optinį medį;
  • 8 išėjimai, kiekviename 20dBm optinis 1550nm signalo lygis;
  • Aukštos kokybės, mažų triukšmų, galingi 980nm ir 1480nm kaupinimo lazeriai;
  • Platus dinaminis įėjimo lygių diapazonas;
  • RJ45 valdymo interfeisas. Palaikoma SNMP ir WEB;
  • Mikroprocesorinė valdymo ir kontrolės sistema, informacija apie siųstuvo parametrus ir būseną pateikiama displėjuje;
  • Lengvas valdymas ir eksploatacija;
  • 19” x 1RU korpusas;
  • Du -48VDC maitinimo blokai su 'karšto pakeitimo' palaikimu.
Modelis SE1550-16x20 WDM
Kodas 501488
CATV diapazonas 1545 - 1565 nm
PON diapazonas 1260 - 1360 nm & 1480 - 1500 nm 
1550nm CATV Įėjimo galingumas -5 - +10 dBm
1550nm CATV Išėjimo galingumas 8 x 20 dBm
Netolygumas ± 0.5 dB
Išėjimo optinis ateniuatorius 0 - 3 dB
PON signalo imaišimo nuostoliai < 0.8 dB
Triukšmų lygis < 6dB (EDFA input = 0dBm)
C/N > 50 dB
C/CSO > 63dB
C/CTB > 63dB
Optinės jungtys SC/APC (CATV IN, COM); SC/UPC (PON IN)
Atspindžių nuostoliai, dB > 55
Valdymas RS232, RJ45 (SNMP, WEB)
Maitinimas 48 ~ 72 VDC
Energijos suvartojimas < 70W
Darbinė temperatūra -10oC ~ +45oC
Laikymo temperatūra -30oC ~ +70oC
Aplinkos drėgmė 5 ~ 95%
Matmenys 19' x 1U x 440mm

Naujienos

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Headway NE-48D100-NP

Headway NE-48D100-NP, Li-Ion Battery Module. 48V, 100Ah

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Access, aggregation ir core lygio įranga: L2/L3 komutatoriai, maršrutizatoriai ir ugniasienės.
Gigabit Ethernet Passive Optical Network (GEPON) įranga:OLT koncentratoriai ir abonentiniai ONU įrenginiai.

Visos naujienos