Abonentinė ir ofiso tinklinė įranga

Abonentiniai maršrutizatoriai, nevaldomi LAN komutatoriai, WLAN (WiFi) įranga, kita

Abonentiniai maršrutizatoriai
Abonentiniai maršrutizatoriai
Abonentiniai maršrutizatoriai
Buitiniai maršrutizatoriai.
WiFi prieigos taškai ir priedai
WiFi prieigos taškai ir priedai
WiFi prieigos taškai ir priedai
Wireless 802.11b/g/n/ac prieigos taškai ir priedai
Nevaldomi komutatoriai
Nevaldomi komutatoriai
Nevaldomi komutatoriai
Nevaldomi LAN komutatoriai. 19" ir staliniai variantai.
Powerline konverteriai
Powerline konverteriai
Powerline konverteriai
Signalo konverteriai: Ethernet per elektros kabelį.

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos