Abonentinė ir ofiso tinklinė įranga

Abonentiniai maršrutizatoriai, nevaldomi LAN komutatoriai, WLAN (WiFi) įranga, kita

Maršrutizatoriai, WiFi 4
Maršrutizatoriai, WiFi 4
Maršrutizatoriai, WiFi 4
Buitiniai maršrutizatoriai su integruotu WLAN prieigos tašku. WiFI standartas 802.11n (WiFi 4 karta).
Maršrutizatoriai, WiFi 5
Maršrutizatoriai, WiFi 5
Maršrutizatoriai, WiFi 5
Buitiniai maršrutizatoriai su integruotu dvigubu WLAN prieigos tašku. WiFI standartai 802.11n (WiFi 4 karta) ir 802.11ac (WiFi 5 karta)
WiFi prieigos taškai ir priedai
WiFi prieigos taškai ir priedai
WiFi prieigos taškai ir priedai
Wireless 802.11b/g/n/ac prieigos taškai ir priedai
Nevaldomi komutatoriai
Nevaldomi komutatoriai
Nevaldomi komutatoriai
Nevaldomi LAN komutatoriai. 19" ir staliniai variantai.
Powerline konverteriai
Powerline konverteriai
Powerline konverteriai
Signalo konverteriai: Ethernet per elektros kabelį.

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos