RJ kištukai ir gaubteliai.

RJ kištukai. CAT5E/CAT6, UTP/STP

No image 190821
SRJ10-U-SL
4P4C telef.kištukas. Viengysl. kab.
SRJ11-U 190832
SRJ11-U
6P4C kištukas
SRJ12-U 190833
SRJ12-U
6P6C kištukas
SBT-LG 191030
SBT-LG
Gaubtelis RJ45, šv. pilkas
SBT-BL 191031
SBT-BL
Gaubtelis RJ45, juodas
SBT-YL 191032
SBT-YL
Gaubtelis RJ45, geltonas
SBT-WT 191033
SBT-WT
Gaubtelis RJ45, baltas
SBT-DG 191034
SBT-DG
Gaubtelis RJ45, tams.pilkas
SBT-GR 191035
SBT-GR
Gaubtelis RJ45, žalias
SBT-RD 191036
SBT-RD
Gaubtelis RJ45, raudonas
SRJ45PA-6-U-ST-50 191040
SRJ45PA-6-U-ST-50
8P8C daugiagysliui CAT6 UTP kabeliui. 50 μ'
SRJ45PB-5-U-SL-6 191041
SRJ45PB-5-U-SL-6
8P8C viengysliui CAT5E UTP kabeliui. 6 μ'
SRJ45PB-5-S-SL-6 191043
SRJ45PB-5-S-SL-6
8P8C viengysliui CAT5E STP kabeliui. 6 μ'
SRJ45PB-5-U-SL-3 191045
SRJ45PB-5-U-SL-3
8P8C viengysliui CAT5E UTP kabeliui. 3 μ'
SRJ45PF-5-U-SL-3 191046
SRJ45PF-5-U-SL-3
8P8C viengysliui CAT5E UTP kabeliui. Su skylėmis. 3 μ'
SRJ45PF-5-U-SL-6 191047
SRJ45PF-5-U-SL-6
8P8C viengysliui CAT5E UTP kabeliui. Su skylėmis. 6 μ'
SRJ45PF-5-U-SL-6 191049
SRJ45PF-5-U-SL-6
8P8C viengysliui CAT5E STP kabeliui. Su skylėmis. 6 μ'

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos