Duomenų tinklų įranga

Ethernet komutatoriai verslui
Ethernet komutatoriai verslui
Ethernet komutatoriai verslui
Ethernet komutatoriai įvairaus dydžio verslui
PON aktyvi įranga
PON aktyvi įranga
PON aktyvi įranga
GPON ir GEPON aktyvi įranga: OLT stotys ir ONU abonentinė įranga
Abonentinė ir ofiso tinklinė įranga
Abonentinė ir ofiso tinklinė įranga
Abonentinė ir ofiso tinklinė įranga
Abonentiniai maršrutizatoriai, nevaldomi LAN komutatoriai, WLAN (WiFi) įranga, kita
Optiniai konverteriai ir moduliai
Optiniai konverteriai ir moduliai
Optiniai konverteriai ir moduliai
Optiniai media konverteriai, optiniai transiveriai SFP, SFP+, XFP, QSFP+, QSFP28 ir kt
LAN jungtys, krosai, rozetės, panelės
LAN jungtys, krosai, rozetės, panelės
LAN jungtys, krosai, rozetės, panelės
Komutacinės panelės, krosai. abonentinės rozetės. Kabelių ir sujungimai.
LAN ir telefonijos jungiamieji laidai
LAN ir telefonijos jungiamieji laidai
LAN ir telefonijos jungiamieji laidai
LAN ir telefonijos jungiamieji laidai (patch cords)
PoE įranga
PoE įranga
PoE įranga
LAN komutatoriai su PoE funkcija ir PoE maitinimo šaltiniai.

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos