SAT IF signalo perdavimo įranga

TV dalikliai ir atšakotuvai SAT signalui. SAT konverteriai, komutatoriai ir kiti IF signalo perdavimo priedai.

Dalikliai ir atšakotuvai 2GHz
Dalikliai ir atšakotuvai 2GHz
Dalikliai ir atšakotuvai 2GHz
TV signalų dalikliai skirti SAT IF signalams. Diapazonas iki 2,4GHz. Praleidžia nuolatinė srovę (LNB konverterių maitinimui)

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Visos naujienos