SE1550-4x16

SE1550-4x16
Kodas 501495
Optical amplifier. 4x16dBm. 1550nm. 19'', height 1U.
  • Aukštos kokybės, mažų triukšmų, galingi 980nm ir 1480nm kaupinimo lazeriai
  • Platus dinaminis įėjimo lygių diapazonas.
  • 4 išėjimai po 16dBm. Opt. ateniuatorius išėjime.
  • Aukštas stiprinimas ir žemas triukšmų lygis.
  • Mikroprocesorinė valdymo ir kontrolės sistema, vietinis ir nuotolinis valdymas bei monitoringas.
  • Nuotolinis monitoringas per SNMP.
  • Lengvas valdymas ir eksploatacija.
  • 19” x 1U “framework” korpusas;
  • Optinės jungys priekyje;
  • Du maitinimo blokai su 'karšto pakeitimo' palaikimu.

Naujienos

EV stotelės

EV stotelės

Ratio Electric - Elektromobilių įkrovimo stotelės ir priedai. 

14T2F2

MOTORHOME CARAVAN BOAT KITCHEN 14 Inch LED Digital HD TV DVB-T2. Freeview HD and all Europe Free to The Air TV. 12V 240V USB PVR & Media Player, HDMI CCTV Monitor

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos