PLC T1 dalikliai

PLC T1 "bare device" serija. Miniatiuriniai korpusai, be jungčių. Rekomenduojami naudoti optinėse movose, komutacinėse dėžėse. Išvadai tiesiogiai virinami su optinių kabelių skaidulomis.

PLC104-0201T1 504021
PLC104-0201T1
Optinis daliklis PLC T1 1x4, 0.25mm, 2m
PLC108-0201T1 504022
PLC108-0201T1
Optinis daliklis PLC T1 1x8, 0.25mm, 2m
PLC116-0201T1 504023
PLC116-0201T1
Optinis daliklis PLC T1 1x16, 0.25mm, 2m
PLC132-0201T1 504024
PLC132-0201T1
Optinis daliklis PLC T1 1x32, 0.25mm, 2m
PLC164-0201T1 504025
PLC164-0201T1
Optinis daliklis PLC T1 1x64, 0.25mm, 2m
PLC103-0201T1 504026
PLC103-0201T1
Optinis daliklis PLC T1 1x3, 0.25mm, 2m

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos