Optiniai dalikliai

Optiniai dalikliai FBT ir PLC.

FBT dalikliai
FBT dalikliai
FBT dalikliai
Optiniai dalikliai FBT. 1x2 ir 1xN ivairių dalinimo proporcijų.
PLC T1 dalikliai
PLC T1 dalikliai
PLC T1 dalikliai
PLC T1 "bare device" serija. Miniatiuriniai korpusai, be jungčių. Rekomenduojami naudoti optinėse movose, komutacinėse dėžėse. Išvadai tiesiogiai virinami su optinių kabelių skaidulomis.
PLC T2 dalikliai
PLC T2 dalikliai
PLC T2 dalikliai
PLC T2 "mini module" serija. Kompaktiniai korpusai, skaidula apsaugota "tight buffer" apvalkalu.
PLC T3 dalikliai
PLC T3 dalikliai
PLC T3 dalikliai
PLC T3 serija. Dalikliai su padidinta apsauga nuo išorinių veiksnių: plastikinis korpusas, simpleksinis kabelis.

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos