Koaksialinių kabelių jungtys ir adapteriai

F, N, TV, BNC ir kitos jungtys ir adapteriai 75 ir 50omų koaks. kabeliams

Jungtys 50Ω kabeliams
Jungtys 50Ω kabeliams
Jungtys 50Ω kabeliams
N tipo, TNC, SMA ir kitos jungtys 50Ω koaksialiniams kabeliams
F tipo jungtys
F tipo jungtys
F tipo jungtys
F tipo jungtys 75Ω koaksialiniams kabeliams: užsukamos, užspaudžiamos ir kompresinės
5/8" tipo jungtys
5/8" tipo jungtys
5/8" tipo jungtys
5/8" tipo jungtys magistraliniams 75Ω koaksialiniams kabeliams.
5/8" tipo adapteriai
5/8" tipo adapteriai
5/8" tipo adapteriai
Įvairūs 5/8" tipo sujungimai ir perėjimai magistraliniams 75Ω koaksialiniams kabeliams.
F, N, BNC adapteriai
F, N, BNC adapteriai
F, N, BNC adapteriai
Įvairūs F, TV, BNC ir kt sujungimai ir perėjimai 75Ω koaksialiniams kabeliams.
BNC tipo jungtys
BNC tipo jungtys
BNC tipo jungtys
BNC tipo jungtys 75Ω koaksialiniams kabeliams.
TV (IEC) tipo jungtys
TV (IEC) tipo jungtys
TV (IEC) tipo jungtys
TV (IEC) tipo jungtys 75Ω koaksialiniams kabeliams: surenkamos, užsukamos, užspaudžiamos ir kompresinės

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos