Abonentiniai TV imtuvai ir priedai

Abonentiniai DVB-T/C/S IPTV imtuvai ir jų priedai. CAM moduliai.

Eterinės TV imtuvai
Eterinės TV imtuvai
Eterinės TV imtuvai
DVB-T/T2 imtuvai
Kabelinės TV imtuvai
Kabelinės TV imtuvai
Kabelinės TV imtuvai
DVB-C imtuvai
Kombinuoti imtuvai
Kombinuoti imtuvai
Kombinuoti imtuvai
Imtuvai skirti priimti kelias skirtingas paslaugas
CAM moduliai
CAM moduliai
CAM moduliai
CAM (Conditional Access Module) moduliai - adapteiriai dešifravimo kortelėms Jungiamai į televizoriaus ar kito TV imtuvo CI (Common Interface) interfeisą.
IPTV imtuvai
IPTV imtuvai
IPTV imtuvai
IPTV imtuvai, "išmanus" media grotuvai

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos