Abonentiniai TV imtuvai ir priedai

Abonentiniai DVB-T/C/S IPTV imtuvai ir jų priedai. CAM moduliai.

Eterinės TV imtuvai
Eterinės TV imtuvai
Eterinės TV imtuvai
DVB-T/T2 imtuvai
Kabelinės TV imtuvai
Kabelinės TV imtuvai
Kabelinės TV imtuvai
DVB-C imtuvai
Kombinuoti imtuvai
Kombinuoti imtuvai
Kombinuoti imtuvai
Imtuvai skirti priimti kelias skirtingas paslaugas
CAM moduliai
CAM moduliai
CAM moduliai
CAM (Conditional Access Module) moduliai - adapteiriai dešifravimo kortelėms Jungiamai į televizoriaus ar kito TV imtuvo CI (Common Interface) interfeisą.
IPTV imtuvai
IPTV imtuvai
IPTV imtuvai
IPTV imtuvai, "išmanus" media grotuvai

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos