Instaliacinės medžiagos

Komutacinės spintos ir priedai
Komutacinės spintos ir priedai
Komutacinės spintos ir priedai
19" spintos, stovai, jų priedai. Varinių kabelių paskirstymo dėžės.
Kabinamų kabelių armatūra
Kabinamų kabelių armatūra
Kabinamų kabelių armatūra
Kabelių klojimas lauko sąlygomis: oro linijos, požeminė instaliacija.

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos