Instaliacinės medžiagos

Komutacinės spintos ir priedai
Komutacinės spintos ir priedai
Komutacinės spintos ir priedai
19" spintos, stovai, jų priedai. Varinių kabelių paskirstymo dėžės.
Kabinamų kabelių armatūra
Kabinamų kabelių armatūra
Kabinamų kabelių armatūra
Kabelių klojimas lauko sąlygomis: oro linijos, požeminė instaliacija.

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos