ST8606

ST8606
Kodas 501510
Optinis siųstuvas. 6mW. 1310nm. Diapazonas: 47 - 862MHz. Tiesoginė moduliacija. 19'', aukštis 1U.
Kiekis sandėlyje: Yra
  • Aukštos kokybės, mažų triukšmų 1310nm siųstuvas bangos ilgio lazeris.
  • Žinomu gamintojų DFB lazeriai;
  • Tiesioginė moduliacija;
  • 1 optinis išėjimas.
  • Pilnas TV diapazonas: 47 ~ 862 MHz
  • Automatinis (AGC) arba rankins (MGC) RF įėjimo signalo stiprinimo reguliavimas.
  • Testinis RF išėjimas.
  • Lengvas valdymas ir eksploatacija.
  • Mikroprocesorius užtikrina valdymo patogumą, informacija apie siųstuvo parametrus ir būseną pateikiama LCD displėjuje.
  • RJ45 interfeisas išoriniam valdymui.
  • Rezervinis maitinimo blokas (pagal užsakymą)
  • 19” x 1U korpusas, tinkamas montuoti į telekomunikacines spintas.

 

Modelis ST8606
Užsakymo kodas 501510
Optinio išėjimo signalo galia 6.0mW (7.8dBm)
Optinio signalo bangos ilgis 1310 ± 10 nm
Optinės jungties tipas SC/APC
Dažnių diapazonas 47~862 MHz
RF įėjimo signalo lygis 72-88 dBµV
RF jungtys (įėjimas ir testinis -20dB) F lizdai
Atspindžių nuostoliai 47~550 MHz > 16 dB
550~862 MHz > 14 dB
C/CTB > 65 dB
C/CSO > 60 dB
C/N > 51 dB
Automatinis stiprinimo reguliavimas ± 8dB
Rankinis stiprinimo reguliavimas ± 8dB
Maitinimas 220±10% VAC (50Hz)
Energijos suvartojimas < 30 W
Temperatūra darbo 0o ~ +45o
saugojimo -20o ~ +65o
Drėgmė 95%
Matmenys 483mm x 381mm x 44mm (19', 1U)

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

Visos naujienos