Antenos ir jų priedai

Eterinės TV antenos ir priedai
Eterinės TV antenos ir priedai
Eterinės TV antenos ir priedai
Kambarinės ir lauko DVB-T antenos ir DVB-T antenų priedai.
Mob. ryšio ir duomenų antenos ir priedai
Mob. ryšio ir duomenų antenos ir priedai
Mob. ryšio ir duomenų antenos ir priedai
Mobilaus ryšio ir duomenų tinklų (GSM/3G/4G/WiMAX/WiFi) antenos ir priedai
Anteniniai RF stiprintuvai
Anteniniai RF stiprintuvai
Anteniniai RF stiprintuvai
Anteniniai RF stiprintuvai (komplektuojami prie antenų)
Anteniniai filtrai ir diplekseriai
Anteniniai filtrai ir diplekseriai
Anteniniai filtrai ir diplekseriai
Anteniniai filtrai ir diplekseriai
Antenų tvirtinimas
Antenų tvirtinimas
Antenų tvirtinimas
Antenų laikikliai

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos