Mūsų partneris – kompanija BDCOM

2016-04-06

Kompanija Shanghai Baud Data Communication Co., Ltd (BDCOM) įkurta 1994 ir dabar žinoma kaip viena iš pirmajančių telekomunikacijos ir tinklo įrangos kompanijų Kinijoje. Dar pirmais savo gyvavimo metais kompanija pasireikškė kaip moderni ir novatoriška, kurianti pačius perspektyviausius produktus. Pavyzdžiui, būtent BDCOM, pirmi Kinijoje sukūrė X.25 NIC ir pirmą komercinės paskirties maršrutizatorių. Dabar jų asortimentas platus ir gerai žinomas pasaulyje.

 

BDCOM produktų sąrašą sudaro visa įrangos gama priklausanti access, aggregation ir core lygiams tinklinėje hierarchijoje. O tai įvairūs L2/L3 komutatoriai, įvairių konfigūracijų maršrutizatoriai ir ugniasienės. Tėvynėje šio brendo įranga naudojama ne tik privataus verslo, bet ir bankinėse, švietimo, vyriausybės sektoriuse ir netgi kariniame sektoriuje. Viena „karščiausių“ BDCOM produktų nišų yra Gigabit Ethernet Passive Optical Network (GEPON) įranga: įvairios talpos OLT koncentratoriai ir abonentiniai ONU įrenginiai.

 

Kompanija skiria didelį dėmesį R&D, investuodama daugiau negu 15% pelno naujų produktų kūrybai. Tam tikslui centriniame ofise Šanhajaus mieste įrengtos šiuolaikiškos laboratorijos ir dirba aukščiausio lygio inžinieriai. Serviso palaikymui BDCOM įrengė visą aptarnavimo tinklą.

 

Kompanija neapsiriboja Kinijos rinka ir aktyviai dalyvauja pasaulinėje rinkoje. Jų įrangos vartotojai yra kompanijos iš JAV, Europos Sąjungos, Rusijos ir kitų NSV šalių, Azijos, Australijos. Įvairiuose regionuose įrengti BDCOM ofisai arba dirba jų produktų distributoriai.

 

Kompanija Elpa ir partneriai savo klientams siūlo visą BDCOM įrangą. Susipažinti su kompanija ir jos siūlomu asortimentu galima BDCOM svetainėje. Mūsų katalogas artimiausiu metu bus papildytas aktualiausiais Lietuvos rinkai BDCOM sprendimais.