Anteniniai RF stiprintuvai

Anteniniai RF stiprintuvai (komplektuojami prie antenų)

Priešstiprintuviai
Priešstiprintuviai
Priešstiprintuviai
Didelio jautrumo kompaktiniai stiprintuvai. Jungiami tiesiai prie TV antenos išėjimo arba kabelio (fiderio) linijoje.

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos