Eterinės TV antenos ir priedai

Kambarinės ir lauko DVB-T antenos ir DVB-T antenų priedai.

Kambarinės DVB-T antenos
Kambarinės DVB-T antenos
Kambarinės DVB-T antenos
Antenos DVB-T priėmimui namie.
Lauko DVB-T antenos
Lauko DVB-T antenos
Lauko DVB-T antenos
Lauko DVB-T antenos. LOGO-periodinės ir YAGI tipų. Įvairių stiprinimų. Su ir be stiprintuvais.
DVB-T antenų priedai
DVB-T antenų priedai
DVB-T antenų priedai
DVB-T antenų priedai

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Visos naujienos