SFO-S-S-SC-CE

SFO-S-S-SC-CE
Kodas 503050
Adapteris. Optinis. SC/UPC - SC/UPC, simplex. Single Mode. Nuostoliai ne daugiau 0,1dB. Plastikinis kopusas, mėlynas.
Kiekis sandėlyje: Yra

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

Visos naujienos