S713S

S713S
Kodas 470032
Daliklis. Koaksialinis. 1x3 išėjimai. Hermetiškas cinko korpusas.
Standartinis gaminys S713S
Užsakymo kodas 470032
Dažnių diapazonas, MHz 5-1000
Banginė varža, Ω 75
Jungtys F lizdai
Ekranavimas, dB

5-1000 MHz

≥110
Slopinimas: įėjimas-išėjimas, dB

5-40 MHz

5,8

40-470 MHz

6,0

470-1000 MHz

6,6
Slopinimas: išėjimas-išėjimas, dB

5-40 MHz

23

40-470 MHz

30

470 -1000 MHz

26
Atspindžio koeficientas, dB

5-40 MHz

20

40-470 MHz

22

470 -1000 MHz

20

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

ST3300B

Rankinis OTDR. 1310/1550nm, 32/30dB. USB

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos