S2686LS-574

S2686LS-574
Kodas 480978
Filtras. Žemo dažnio. Praleidžiamų dažnių juosta: 5-574 MHz. Hermetiškas, nikeliuoto cinko korpusas.
Kiekis sandėlyje: Yra
ModelisS2686LS-574
Užsakymo kodas 480978
Jungtys F lizdas - F kištukas
Praleidžiamų dažnių juosta 5 - 574 MHz
Slopinimas 5 - 510MHz diapazone
≤1,5 dB
Slopinimas 510 - 574MHz diapazone ≤3,5 dB
Slopinamų dažnių juosta 650 - 1000 MHz
Slopinimas slopinamoje juostoje ≥ 40 dB
Atspindžio koeficientas ≥ 10 dB

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos