L28U-A

L28U-A
Kodas 220409
Lauko antena. Kryptinė, logoperiodinė. Aktyvinė. UHF. Stiprinimas 28dBi. Ilgis 1058mm.
Kiekis sandėlyje: Yra
  • Lengva, tvirta aliumininė antenos konstrukcija garantuoja antenos tarnavimo ilgaamžiškumą.
  • Pasižymi tolygiu decimetrinių bangų (21-69 kanalai) stiprinimu visame diapazone.
  • Antenos viduje integruotas mažatriukšmis stiprintuvas puikiai ekranuotas ir apsaugotas aliumininiu antenos korpusu nuo triukšmų.
  • Ypatingai didelis silpnų signalų stiprinimas.
  • Pritaikyta aukštos raiškos (HDTV) bei standartinės raiškos (SD) skaitmeninei televizijai.
  • Antenos maitinimas per koaksialinį kabelį iš skaitmeninio DVB-T imtuvo 5V, arba maitinimo šaltinio nuo 5 iki 24V.
  • Mažesnis nei banginio kanalo antenų kryptingumas nereikalauja ypatingai tikslaus derinimo.
  • F-tipo jungtis paprastam ir greitam antenos sujungimui su 75 omų kabeliu.
  • Antenos konstrukcija 'nebijo' net labai stipraus vėjo.
  • Suteikia nepriekaištingą vaizdo bei garso kokybę skaitmeninės antžeminės televizijos (DVB-T) kanalams, užtikrina puikų signalo lygį ir stiprumą visuose dažniuose.




  •  
Modelis  L28U-A
Kodas 220409
Kanalų diapazonas 21-69
Elementų skaičius 28 vnt.
Banginė varža 75 Ω
Antenos stiprinimo koeficientas 26 ~ 28 dBi
Kryptingumo santykis (priekinis/atgalinis)  22 - 35 dB
Pagrindinio spindulio plotis H/V 35° - 45° / 55° - 46°
Ilgis 1058mm
Maitinimas 5 ~ 24VDC

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

Visos naujienos