L2008UF/LTE

L2008UF/LTE
Kodas 220412
Lauko antena. Kryptinė, logoperiodinė. Pasyvinė. UHF. Stiprinimas 8dBi. Ilgis 400mm.
Kiekis sandėlyje: Yra

Panaudojimas

  • Antena atžeminei skaitmeninei HDTV televizijai;
  • Paruošta 4G/LTE;
  • Antena nepriima nereikalingų dažnių, taip sumažindama mobiliųjų signalų trukdžių tikimybę;
  • Nereikia jokių papildomų filtrų;
  • Unversalus tvirtinimas leidžia priimti vertikaliai ir horizontaliai poliarizuotą signala ant to pačio stiebo;
  • Pasižymi tolygiu stiprinimu visame dažnių diapazone (21-60 kanalai);
  • Atspari oro sąlygom F jungtis;
  • Tvirta ir patikima konstrukcija, nereikalaujanti papildomo surinkimo;
  • Kompaktiška - tik 40cm ilgio.
Modelis L2008UF/LTE
Kodas 220412
Dažnių diapazonas 470-790 MHz (21-60 kanalai)
Maks. stiprinimas 8 dBi
Stiprinimas prie 790MHz 6 dBi
Stiprinimas prie 815MHz -9 dBi (17dB mažesnis nei 780MHz)
Kryptingumo santykis (F/B)  > 22 dB
Pagrindinio spindulio plotis H/V 60°/80°
Matmenys 400 mm

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos