SPECTRANET FTTHMS-4SM

Kodas 491315
Minimalus kiekis pakuotėje 500
Kabelis. Optinis. Lauko sąlygom. Plokščias. 4 skaidulų, Single Mode G652D. Juodas LSZH. Nešančioji 1.0mm viela.
Kiekis sandėlyje: Yra

Konstrukcija

  1. Nešančioji plieninė viela;
  2. LSZH apvalkalas
  3. Stiprumo elementas - plieno viela 1;
  4. 0.25mm optinės skaidulos
  5. Stiprumo elementas - plieno viela 1.

Savybės

  • Miniatiūrinis ir lankstus kabelis galinių vartotojų pajungimui prie optinio tinklo;
  • Kabelis lauko sąlygoms - atsparus vandeniui ir saulės spinduliams
  • "Figure-8" konstrukcija - kabelis su lygiagrečia nešančiąja viela;
  • 4 x ITU-T G652D ("standard SM") skaidulos;
  • Puikios mechaninės charakteristikos, aukštas atsparumas mechaniniams veiksniams;
  • Apvalkalas iš nedegaus ir nenuodingo LSZH plastiko;
  • Labai lengvas kabelio apdirbimo procesas - apvalkalo nuėmimui užtenka nedidelių šoninių replių;

Panaudojimas

  • Kabelis skirtas orinėms instaliacijoms - kabinti tarp atramų atstumais iki 40m.;
  • Padidinto stiprumo vidaus naudojimo kabelis.
Pavadinimas SFTTHMS-4SM
Skaidulų kiekis 4
Stiprumo elementai Cinkuoto plieno, 0.4mm
Apvalkalas LSZH, juodas
Išoriniai matmenys 5.2mm x 2.0mm
Maksimali tempimo jėga >300N (ilgalaikė);  >600N (trumpalaikė)
Maksimali gniuždymo jėga 1000N/100mm
Minimalus lenkymo spindulys 30mm
Darbinės temperatūros diapazonas -30°C - +60°C
Montavimo/klojimo temperatūros diapazonas -5°C - +40°C
Transportavimo/laikymo temperatūros diapazonas -30°C - +60°C
Nešančioji cinkuoto plieno viela 1.0mm (maksimali tempimo jėga 1400MPa)
Svoris 10.0 ± 0.5 kg/km
Pakuotė 500m, 1000m
  
Skaidulos tipas Single Mode 9/125
Atitikimas standartui ITU-T G.652D
Modinio lauko diametras prie 1310nm 9,2 ± 0,4µm
prie 1550nm 10,4 ± 0,5µm
Šerdies ir apvalkalo nekoncentriškumas < 0,4µm
Apvalkalo skersmuo 125 ± 0,5µm
Apvalkalo neapskritumas < 12 µm
Apsauginės dangos skersmuo 245 ± 5 µm
Slopinimas prie 1310nm 0,334 dB/km
prie 1383nm 0,314 dB/km
prie 1550nm 0,194 dB/km
Nulinės dispersijos bangos ilgis 1300~1324 nm
Charakteristikos statumas nulinės dispersijos srityje < 0,090 ps/nm2·km
Chromatinė dispersija prie 1550 < 18 ps/nm·km
Poliarizacinė dispersija < 0,2ps/km½

 

Skaidulų spalvos (TIA-EIA-598)
1
2 3 4 5 6
Mėlyna
Oranžinė Žalia Ruda Pilka Balta
7
8 9 10 11 12
Raudona
Juoda Geltona Purpurinė Rožinė Jūros spalvos

Akcijos

-40%%

Entellbox 1200GH 1200Mbps Dual-Band Wi-Fi maršrutizatorius

Entellbox EWG1200GH tai didelio greičio abonentinis maršrutizatorius su Gigabit Ethernet variniais prievadais ir dvigubo diapazono 1200Mbps WiFi. Įrenginį galima naudoti visų Internet tiekejų tinkluose. Rekomenduojamas vartotojams, užsisaukiusiems ≥100 Mbit/s Internet planus (150Mbit/s, 200Mbit/s, 300Mbit/s ir kt.).

Visos akcijos

Naujienos

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

FRP Duct rodder -8/100

Kabelių ir laidų traukimo įrenginys Ø8mm, 100m

Visos naujienos