SPECTRANET SCT0MS(R7x0.9)-0-8SM

SPECTRANET SCT0MS(R7x0.9)-0-8SM
SPECTRANET SCT0MS(R7x0.9)-0-8SM
SPECTRANET SCT0MS(R7x0.9)-0-8SM
Kodas 491269
Minimalus kiekis pakuotėje 2000
Kabelis. Optinis. Lauko sąlygom. 8 skaidulų, Single Mode G652D. 'Central Tube'. Juodas PE. Nešantysis 7x0,9mm trosas.

Konstrukcija

  1. Šviesolaidžiai;
  2. Centrinis plastikinis optinis modulis (vamzdelis) su šviesolaidžiais ir hidrofobiniu užpildu;
  3. Polietileno apvalkalas;
  4. Plieno trosas.

Savybės

  • Kompaktiškas kabelis lauko sąlygoms;
  • "Figure-8" konstrukcija - kabelis su lygiagrečiu nešančiuoju trosu;
  • Daugiagyslis trosas iš cinkuoto plieno vielų - stiprus ir lankstus;
  • 8 x ITU-T G652D ("standard SM") skaidulos;
  • Maži gabaritai ir svoris, geros mechaninės savybės, lengvas apdorojimas;
  • Puikios mechaninės charakteristikos, aukštas atsparumas mechaniniams veiksniams;
  • Juodo PE išorinis apvalkalas - atsparus vandeniui ir saulės spinduliams.

Panaudojimas

  • Kabelis skirtas orinėms instaliacijoms - kabinti tarp atramų atstumais iki 100m.
Pavadinimas SCT0MS(R7x0.9)-0-8SM
Kodas 491269
Pakuotė 2000m, 3000m
Netto svoris 80±10 kg/km
Išorinis diametras (5,5 x 12,0mm) ± 0,5mm
Skaidulų kiekis 8
Maksimali tempimo jėga > 5000N
Maksimali gniuždymo jėga ----
Minimalus lenkimo spindulys 20 x Ø (trumpalaikė)  / 10 x Ø (ilgalaikė)
Transportavimo/laikymo temperatūrų diapazonas -40°C - +60°C
Montavimo/klojimo temperatūrų diapazonas -5°C - +50°C
Darbo temperatūrų diapazonas -40°C - +60°C
Nešantysis plieninis trosas 7x0,9mm
   
Skaidulos tipas Single Mode 9/125
Atitikimas standartui ITU-T G.652D
Modinio lauko diametras prie 1310nm 9,2 ± 0,4µm
Modinio lauko diametras prie 1550nm 10,4 ± 0,5µm
Šerdies ir apvalkalo nekoncentriškumas < 0,4µm
Apvalkalo skersmuo 125 ± 0,5µm
Apvalkalo neapskritumas < 0,5%
Apsauginės dangos skersmuo 245 ± 5 µm
Slopinimas, ne daugiau prie 1310nm 0,334 dB/km
Slopinimas, ne daugiau prie 1383nm 0,314 dB/km
Slopinimas, ne daugiau prie 1550nm 0,194 dB/km
Slopinimas, ne daugiau prie 1625nm 0,224 dB/km
Nulinės dispersijos bangos ilgis 1300~1324 nm
Charakteristikos statumas nulinės dispersijos srityje < 0,090 ps/nm2·km
Chromatinė dispersija prie 1550nm < 18 ps/nm·km
Chromatinė dispersija prie 1625nm < 22 ps/nm·km
Poliarizacinė dispersija < 0,2ps/km½

 

Skaidulų spalvos (TIA-EIA-598)
1
2 3 4 5 6
Mėlyna
Oranžinė Žalia Ruda Pilka Balta
7
8 9 10 11 12
Raudona
Juoda Geltona Purpurinė Rožinė Jūros spalvos

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

Visos naujienos