SPECTRANET SMT0MS-D-48SM

SPECTRANET SMT0MS-D-48SM
SPECTRANET SMT0MS-D-48SM
SPECTRANET SMT0MS-D-48SM
Kodas 491157
Minimalus kiekis pakuotėje 2000
Kabelis. Optinis. Lauko sąlygom. 48 skaidulų, Single Mode G652D. 'Multi Tube'. Juodas PE. Nešantysis 7x1,0mm trosas.
Kaina su PVM

1.45 €

Kaina be PVM

1.20 €

Konstrukcija

  1. Šviesolaidžiai;
  2. Plastikiniai optiniai moduliai (vamzdeliai) su šviesolaidžiais ir hidrofobiniu užpildu;
  3. Apsauga nuo vandens tarp modulių;
  4. Centrinis stiprumo elementas (stikloplastikas);
  5. Apsauga nuo vandens aplink šerdies (drėgmę sugeriantis audinys);
  6. Apvalkalo plėšymo siūlai (opcija);
  7. Polietileno apvalkalas;
  8. Plieno trosas.

Savybės

  • Optinis magistralinis kabelis modulinės konstrukcijos;
  • "Figure-8" konstrukcija - kabelis su lygiagrečiu nešančiuoju trosu;
  • Daugiagyslis trosas iš cinkuoto plieno vielų - stiprus ir lankstus;
  • 48 x ITU-T G652D ("standard SM") skaidulos;
  • Šerdies konfigūracija: 4 x 12;
  • Geros mechaninės savybės, lengvas apdorojimas, aukštas atsparumas mechaniniams veiksniams;
  • Juodo PE išorinis apvalkalas - atsparus vandeniui ir saulės spinduliams.

Panaudojimas

  • Kabelis skirtas orinėms instaliacijoms - kabinti tarp atramų atstumais iki 100m.
Pavadinimas SMT0MS-D-48SM
Kodas 491157
Pakuotė 2000m, 3000m
Netto svoris 180 ± 10 kg/km
Išorinis diametras (12.0 x 18.0) ± 1.0 mm
Skaidulų kiekis 48 (4 x 12)
Maksimali tempimo jėga > 8000N
Maksimali gniuždymo jėga > 1000N/100mm
Nešantysis trosas 7 x 1.1mm
Minimalus lenkimo spindulys 20 x Ø (instaliacija)  / 10 x Ø (ilgalaikis)
Transportavimo/laikymo temperatūrų diapazonas -40°C - +60°C
Montavimo/klojimo temperatūrų diapazonas -5°C - +50°C
Darbo temperatūrų diapazonas -40°C - +60°C
   
Skaidulų tipas Single Mode 9/125
Atitikimas standartui ITU-T G.652D
Modinio lauko diametras prie 1310nm 9,2 ± 0,4µm
prie 1550nm 10,4 ± 0,5µm
Šerdies ir apvalkalo nekoncentriškumas < 0,4µm
Apvalkalo skersmuo 125 ± 0,5µm
Apvalkalo neapskritumas < 0,5%
Apsauginės dangos skersmuo 245 ± 5 µm
Slopinimas, ne daugiau prie 1310nm 0,334 dB/km
prie 1383nm 0,314 dB/km
prie 1550nm 0,194 dB/km
prie 1625nm 0,224 dB/km
Nulinės dispersijos bangos ilgis 1300~1324 nm
Charakteristikos statumas nulinės dispersijos srityje < 0,090 ps/nm2·km
Chromatinė dispersija prie 1550nm < 18 ps/nm·km
prie 1625nm < 22 ps/nm·km
Poliarizacinė dispersija < 0,2ps/km½

 

Skaidulų ir vamzdelių spalvos (TIA-EIA-598)
1
2 3 4 5 6
Mėlyna
Oranžinė Žalia Ruda Pilka Balta
7
8 9 10 11 12
Raudona
Juoda Geltona Purpurinė Rožinė Jūros spalvos

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

UNISPECTRA CAT6 U/UTP LSZH 4P Cca

CAT6 U/UTP 4P LSZH. CPR Cca. Mėlynas. 500m

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Visos naujienos