STA-RJ45-RJ45-U-5E

STA-RJ45-RJ45-U-5E
Kodas 190914
Minimalus kiekis pakuotėje 25
Adapteris. RJ45 lizdas - RJ45 lizdas. Neekranuotas. Juodas.
Kiekis sandėlyje: Yra

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

Visos naujienos