STA-RJ45-RJ45-U-5E

STA-RJ45-RJ45-U-5E
Kodas 190914
Minimalus kiekis pakuotėje 25
Adapteris. RJ45 lizdas - RJ45 lizdas. Neekranuotas. Juodas.
Kiekis sandėlyje: Yra

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos