SFTTH-D-1SM-25 SC/APC

SFTTH-D-1SM-25 SC/APC
Kodas 491301
Minimalus kiekis pakuotėje 1
Kabelis. Optinis. Vidaus sąlygom. 1 skaidula, Single Mode G657A1. SC/APC jungtis viename gale, 25m. Baltas LSZH.
Kaina be PVM

4.3 €

Kiekis sandėlyje: Yra
  • 1 skaidulos abonentinis optinis kabelis;
  • Skirti sujungti namo įvadinį mazgą su darbo tašku abonento bute, kambaryje;
  • Puikiai tinka instaliuoti pastatuose, namuose, pratemti tarp aukštu, sienų;
  • Geriau apsaugotas nuo užlenkimų, spaudimų negu įprasti simpleksiniai laidai;
  • Naudojamas kabelis SFTTH serija;
  • Skaidulos tipas ITU-T G657A1;
  • Gamykloje uždėta jungtis SC/APC (tik viename gale)
  • Ilgis = 25m;
  • Tipiniai įnešami nuostoliai (Insert Loss) < 0,5dB, atpindžių nuostoliai (Return Loss) >60dB;
  • Lengvas apdorojimas.

Naujienos

D-Link remontas

D-Link remontas

Kompanija Elpa ir partneriai atlieka garantinį ir pogarantinį abonentinės D-Link įrangos remontą. 

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

Visos naujienos