SFP+-10G-AOC-3

SFP+-10G-AOC-3
Kodas 512222
SFP+ optinis jungiamasis laidas. 3m.
Kiekis sandėlyje: Yra
  • SFP+ AOC cable. Active Optical. 3.0m
  • Connector type: SFP+
  • Supported data rate: 1 to 10 Gbps
  • Supported protocols: 1G/2G/4G/8G Fiber Channel, 1G/10G Ethernet
  • Cable type: OM2 MM
  • Cable length: 3m
  • Power consume: <1,5 W per end
  • Opeating temperature: 0C...+70C
  • Compatible with Dell, HP, Cisco, Juniper, D-Link, Zyxel.

Naujienos

EV stotelės

EV stotelės

Ratio Electric - Elektromobilių įkrovimo stotelės ir priedai. 

19T2M1

19" 12V / 240V HD+ 900p LED Digital DVB-T/T2 (Free to air) TV USB PVR & Media Player Ideal for Home, MotorHome, Boat Caravan, Camping, Truck

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos