SFO-SCLV-220A

SFO-SCLV-220A
Kodas 501843
Minimalus kiekis pakuotėje 1
Mova. Optinių kabelių sujungimui. 96 sujungimai. Vertikali. Hermetiškas korpusas. Juoda.

Sąvybės

  • Didelio talpumo vertikali mova optinių kabelių sujungimui. Iki 288 skaidulų;
  • Stiprus, UV atsparus korpusas iš polipropileno. IP68 apsaugos klasė;
  • Kabelių išvadų skaičius: 1 ovalus + 6 apvalūs;
  • Tinkla bet kokiai tinklo topologijai - ir kaip galinė, ir kaip tranzitinė;
  • Kabelių stiprumo elementų tvritinimas;
  • Standartinis sujungimų skaičius: 96 sujungimai. Gali būti papildytas užsakant atsargines kasetes;
  • Мetalinė kasetė skaidulų ir 'loose tube' modulių apsaugai;
  • Atitikimas ROHS;
  • Eksploatavimo laikas – ne mažiau 20 metų..

Panaudojimas

  • Kabelinė kanalizacija;
  • Orinės linijos;
  • Pastatų fasadai, palėpes, rūsiai.
Modelis SFO-SCLV-220A
Kodas 501843
Medžiaga Polipropilenas
Išėjimai kabeliams 1 x ovalus (mass port) + 6 x apvalus (single cable port)
Ovalinio išėjimo talpa 2 kabeliai  (8 .. 24mm)
Apvalaus išėjimo talpa 1 kabelis (8 .. 17.5mm)
Bazinis sujungimų skaičius 96 (4 kasetės)
Maksimalus sujungimų skaičius 288 (12 kasečių)
Kasetės tipas SFO-SCLV-FOST-204A
arba
SFO-SCLV-FOST-204B
Matmenys (aukštis x skersmuo) 566 x 285mm
Aplinkos darbo temperatūra -40C .. +65C
Komplektacija Movos bazė, kupolas, guminė tarpinė, movos žiedas, suvirinimo kasetės, skaidulų saugojimo kasetė, termovamzdeliai kabeliams, buferiniai vamzdeliai skaiduloms, sujungimo apsauginės termotutelės, klijuojama aliuminio folijos juosta, ženklinimo lipdukai, abrazyvinis popierius
Priedai Oro slėgio vožtuvas - Taip (pagal nutylėjimą)
Įžeminimo terminalas ir laidas - Taip (pagal nutylėjimą)
Sieniniai tvirtinimai - Taip (pagal nutylėjimą)
Tvirtinimai montuoti ant stulpo - Pagal užsakymą

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos