SFO-S-S-FC/FC-3

SFO-S-S-FC/FC-3
Kodas 502070
Jungiamasis laidas. Optinis. FC/UPC - FC/UPC. Single Mode. Ilgis: 3m. Geltona PVC.
  • Optinio ryšio jungiamasis laidas (patch cord);
  • ITU-T G657A1 Single Mode skaidula;
  • Simplex (viengubas) apvalus 3mm kabelis;
  • FC/UPC jungtys abejuose galuose;
  • Inešami nuostoliai <0,3dB, atspindžio nuostoliai: >50dB;
  • Ilgis 3 m.

 

Akcijos

19 %

SPECTRANET SCTG-0-12SM LSZH Eca, Blue

Kabelis. Optinis. Lauko sąlygoms. 12 skaidulų, Single Mode G652D. 'Central Tube'. Stiklo siūlų sluoksnis. Mėlynas LSZH. Eca

Visos akcijos

Naujienos

UNISPECTRA CAT6 U/UTP LSZH 4P Cca

CAT6 U/UTP 4P LSZH. CPR Cca. Mėlynas. 500m

Visos naujienos