SFO-S-S-FC/FC-3

SFO-S-S-FC/FC-3
Kodas 502070
Jungiamasis laidas. Optinis. FC/UPC - FC/UPC. Single Mode. Ilgis: 3m. Geltona PVC.
  • Optinio ryšio jungiamasis laidas (patch cord);
  • ITU-T G657A1 Single Mode skaidula;
  • Simplex (viengubas) apvalus 3mm kabelis;
  • FC/UPC jungtys abejuose galuose;
  • Inešami nuostoliai <0,3dB, atspindžio nuostoliai: >50dB;
  • Ilgis 3 m.

 

Naujienos

EV stotelės

EV stotelės

Ratio Electric - Elektromobilių įkrovimo stotelės ir priedai. 

14T2F2

MOTORHOME CARAVAN BOAT KITCHEN 14 Inch LED Digital HD TV DVB-T2. Freeview HD and all Europe Free to The Air TV. 12V 240V USB PVR & Media Player, HDMI CCTV Monitor

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos