SFO-S-D-SC/SC-10

SFO-S-D-SC/SC-10
Kodas 502042
Minimalus kiekis pakuotėje 1
Jungiamasis laidas. Optinis. Dvigubas. SC/UPC - SC/UPC. Single Mode. Ilgis: 10m. Geltona PVC.
Kaina be PVM

9.9 €

  • Optinio ryšio jungiamasis laidas (patch cord);
  • ITU-T G657A1 Single Mode skaidula;
  • Duplex (dvigubas) 2x4mm kabelis;
  • SC/UPC jungtys abejuose galuose;
  • Inešami nuostoliai <0,3dB, atspindžio nuostoliai: >50dB;
  • Ilgis 10m.

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Visos naujienos