SC-Fm-6.5/4.8/20-T(Br)

SC-Fm-6.5/4.8/20-T(Br)
SC-Fm-6.5/4.8/20-T(Br)
SC-Fm-6.5/4.8/20-T(Br)
Kodas 480221 Br
Minimalus kiekis pakuotėje 100
Jungtis. F tipo kištukas. 75Ω. Kabeliui RG6 su 60% pyne. Užsukamas. Pailgintas korpusas: cinkas arba žalvaris.
Kiekis sandėlyje: Yra
Pavadinimas Kodas Ilgis Vidinis skersmuo Kiaurymės dielektrikui skersmuo Rekomeduojama kabeliui:
SC-Fm-6,50/4.80/20-T 480221 20 mm 6,5 mm 4,8 mm RG660, S660

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos