S4304/20

No image
Kodas 460510
Vienos atšakos abonentiniai atšakotuvai. SPECTRA serija. Atšakos nuo 6dB iki 27dB. Lituotas hermetiškas nikeliuoto cinko korpusas.
Standartinis gaminys S871-6 S871-8 S871-10 S871-12 S871-16 S871-20 S871-24 S871-27
Užsakymo kodas 460090 460110 460120 460130 460140 460150 460160 460170
Dažnių diapazonas, MHz 5-1000
Banginė varža, Ω 75
Jungtys F lizdai
Ekranavimas, dB

5-1000 MHz

> 100
Slopinimas: įjėjimas-išėjimas, dB

5-65 MHz

< 2,5 < 1,8 < 0,8 < 0,8 < 0,8 < 0,8 < 0,8 < 0,8

65-550 MHz

< 2,8 < 2,0 < 0,8 < 0,8 < 0,8 < 0,8 < 0,8 < 0,8

550-1000 MHz

< 3,0 < 2,0 < 1,0 < 1,0 < 1,0 < 1,0 < 1,0 < 1,0
Slopinimas: įjėjimas- atšaka, dB

5-1000 MHz

6±1,0 8±1,0 10±1,0 12±1,0 16±1,0 20±1,0 24±1,0 27±1,0
Slopinimas: išėjimas-atšaka, dB

5-65 MHz

> 22

65-550 MHz

> 24

550-1000 MHz

> 23
Atspindžio koeficientas, dB

5-1000 MHz

> 16

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos