SFO-SCLO-H216U

SFO-SCLO-H216U
SFO-SCLO-H216U
SFO-SCLO-H216U
Kodas 501639
Optinė komutacinė dėžutė lauko sąlygoms. Skirta abonentams (iki 16) pajungti. Plastikas. Rakinama.
  • Komutacinė dėžė optiniams kabeliams lauko sąlygoms. Rekomenduota FTTH, PON, HFC, LAN tinklams;
  • Plastiko korpusas, UV atsparus . IP65 apsaugos klasė. Rakinamos durelės;
  • 2 x PG įėjimai paskirstymo kabeliams. > 16 x išėjimų abonentiniams kabeliams (rekomenduojama 2x3,1mm FTTH tipo kabeliams);
  • Kasetė >16 sujungimams. Galimybė instaliuoti 1x8 arba 1x16 kompaktinį PLC daliklį. Rėmelis SC adapteriams;
  • Montavimas ant sienos, stulpų. Matmenys: 320x235x120mm. Svoris: 1,7kg;
  • Komplektavimas: rakteliai, PG adapteriai, suvirinimo apsaugos, tvirtinimo dirželiai, tvirtinimo ant sienos varžtai

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos