SFO-SCLH-F01

SFO-SCLH-F01
Kodas 501855
Minimalus kiekis pakuotėje 1
Mova. Optinių kabelių sujungimui. Iki 12 sujungimų. Horizontali. Hermetiškas korpusas. Juoda.
Kiekis sandėlyje: Yra

Sąvybės

  • Kompaktinė horizontali optinė mova FTTH instaliacijoms. 4 skaidulos;
  • Lengva bet tvirta konstrukcija. Atspari mechaniniams, cheminiams poveikiams ir saulės spinduliams.
  • Tvrtinimai kabelių stiprumo elementams;
  • Lengvas montavimas ir pakartotinas montavimas;
  • ROHS compliance.

Panaudojimas

  • Orinės linijos;
  • Pastatų fasadai, palėpes, rūsiai.
Modelis SFO-SCLH-F01
Kodas 501855
Medžiaga Polipropilenas
Įvadai kabeliams 4 x 12mm
Maksimalus sujungimų skaičius 12
Matmenys 300mm x 105mm x 40mm
Veikimo temperatūra -40C .. +65C

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

Visos naujienos