SFP-WDM-G-20 LC

SFP-WDM-G-20 LC
SFP-WDM-G-20 LC
SFP-WDM-G-20 LC
Kodas 510040
SFP modulių komplektas.
1,25Gbit, 1310/1550nm WDM, 20km.
Simplex LC. Be DDM.
A galas -1310nm FP lazeris
B galas - 1550nm DFB lazeris
Kiekis sandėlyje: Yra
  • SFP moduliai su viengubu LC optiniu interfeisu;
  • Dupleksinis perdavimas per viena skaidula skirtingomis bangomis;
  • Komplektas iš dviejų modulų priešingiems linijos galams (A - 1310nm perdavimas, B - 1550nm perdavimas);
  • Optiniai Single Mode linijai iki 20km;
  • +3.3V matinimas, LVPECL duomenų interfeisas;
  • 'karšto pakeitymo' galimybė;
  • Žemas EMI lygis, puiki apsauga nuo elektrostatinių iškrovų;
  • Suderinama su D Link, Cisco;
  • Atitikimas RoHS.
Modelis SFP-WDM-G-20A LC SFP-WDM-G-20B LC
Kodas (komplekto) 510040
Duomenų perd. greitis 1250Mbit/s
Optinis biudžetas 14dB
Monitoringo funkcija Ne
Siųstuvas
Lazerio tipas FP DFB
Banga 1310nm 1550nm
Galingumas: min .. maks. -8dBm ... -3dBm -8dBm ... -3dBm
'Akies' diagrama IEEE802.3z and ANSI Fiber Channel compatible
 Imtuvas
Bangų diapazonas 1480 ... 1580nm 1270 ... 1350nm
Jautrumas -22 dBm -22 dBm
Maks. IN galia 0 dBm 0 dBm
Bendra informacija
Maitinimas +3.3±0.15 V
Darbo temperatūra 0°C ... 70°C
Saugojimo temperatūra -40°C ... 85°C
Aplinkos drėgnumas 5 .. 95%

Akcijos

19 %

SPECTRANET SCTG-0-12SM LSZH Eca, Blue

Kabelis. Optinis. Lauko sąlygoms. 12 skaidulų, Single Mode G652D. 'Central Tube'. Stiklo siūlų sluoksnis. Mėlynas LSZH. Eca

Visos akcijos

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

UNISPECTRA CAT6 U/UTP LSZH 4P Cca

CAT6 U/UTP 4P LSZH. CPR Cca. Mėlynas. 500m

Visos naujienos