SFP-WDM-G-20 SC 1310/1490 DDM

SFP-WDM-G-20 SC 1310/1490 DDM
Kodas 510092
Minimalus kiekis pakuotėje 1

Savybės 

  • SFP moduliai su viengubu SC optiniu interfeisu;
  • Dupleksinis perdavimas per viena skaidula skirtingomis bangomis;
  • Komplektas iš dviejų modulų priešingiems linijos galams (A - 1310nm perdavimas, B -  perdavimas);
  • Optiniai Single Mode linijai iki 20km ;
  • Rekomenduojama linijoms, kur 1550nm banga užrezervuotas CATV signalui;
  • DDM nuotolinio monitoringo palaikymas;
  • 'karšto pakeitymo' galimybė;
  • Žemas EMI lygis, puiki apsauga nuo elektrostatinių iškrovų;
  • Suderinama su D Link, Cisco;
  • Atitikimas RoHS.

Panaudojimas:

  • 1000BASE-X Ethernet.

Naujienos

UNISPECTRA CAT6 U/UTP LSZH 4P Cca

CAT6 U/UTP 4P LSZH. CPR Cca. Mėlynas. 500m

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos