SFP-WDM-G-20A SC

SFP-WDM-G-20A SC
Kodas 510055
SFP modulis. 1,25Gbit,  20km
Simplex SC. Be DDM.
Pusė komplekto: A galas  - 1310nm
Kiekis sandėlyje: Yra
  • SFP modulis su viengubu SC optiniu interfeisu;
  • Dupleksinis perdavimas per viena skaidula skirtingomis bangomis;
  • Dalis komplekto ! Galas A - 1310nm siųstuvas / 1550nm imtuvas.
  • Optiniai Single Mode linijai iki 20km;
  • +3.3V matinimas, LVPECL duomenų interfeisas;
  • 'karšto pakeitymo' galimybė;
  • Žemas EMI lygis, puiki apsauga nuo elektrostatinių iškrovų;
  • Suderinama su D Link, Cisco;
  • Atitikimas RoHS.
Modelis SFP-WDM-G-20A SC
Kodas (atskiro modulio) 510055
Duomenų perd. greitis 1250Mbit/s
Monitoringo funkcija Ne
Siųstuvas
Lazerio tipas FP
Banga 1310nm
Galingumas: min .. maks. -8dBm ... -3dBm
'Akies' diagrama IEEE802.3z and ANSI Fiber Channel compatible
 Imtuvas
Bangų diapazonas 1480 ... 1580nm
Jautrumas -22 dBm
Maks. IN galia 0 dBm
Bendra informacija
Maitinimas +3.3±0.15 V
Darbo temperatūra 0°C ... 70°C
Saugojimo temperatūra -40°C ... 85°C
Aplinkos drėgnumas 5 .. 95%

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

UNISPECTRA CAT6 U/UTP LSZH 4P Cca

CAT6 U/UTP 4P LSZH. CPR Cca. Mėlynas. 500m

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Visos naujienos