SP-FO-12SC-D-1U-R

SP-FO-12SC-D-1U-R
SP-FO-12SC-D-1U-R
SP-FO-12SC-D-1U-R
Kodas 501816
Minimalus kiekis pakuotėje 1
Optinė panelė (ODF). 12 SC duplex adapteriams. 19''x1U. Su bėgeliais.
Kiekis sandėlyje: Yra
Modelis SP-FO-24-SC
Kodas 501816
Lizdų skaičius 24 simplex SC 
Panelės aukštis 1U
Spalva Juoda
Korpusas > 1.0mm plienas
Kasečių talpa 2
Vienos kasetės talpa 12
Rekomenduojamos skaidulų apsaugos 2,5mm Ø
Tvarkymo žiedų 2

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

NETIS 360R

Gigabit Ethernet, WLAN N/AC 1200, 4x5dBi antenos. MU-MIMO. USB

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos