SP-FO-48SC-S-2U

SP-FO-48SC-S-2U
SP-FO-48SC-S-2U
SP-FO-48SC-S-2U
Kodas 501814
Minimalus kiekis pakuotėje 1
Optinė panelė (ODF). 48 SC simplex adapteriams. 19''x2U. Be bėgelių.
Kiekis sandėlyje: Yra
Modelis SP-FO-48-SC-2U
Kodas 501814
Lizdų skaičius 48 simplex SC 
Panelės aukštis 2U
Spalva Juoda
Korpusas > 1.0mm plienas
Kasečių kiekis 4
Vienos kasetės talpa 12
Rekomenduojamos skaidulų apsaugos 2,5mm Ø
Tvarkymo žiedų 2

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos