TS-CSB5-00-1H14

TS-CSB5-00-1H14
Kodas 501737
Daliklis. Optinis. 1x6. 1310 ir 1550nm. Single Mode G652D. Su SC/APC jungtimis.


Kaina su PVM

53.48 €

Kaina be PVM

44.20 €

Kiekis sandėlyje: Yra

Savybės

  • 1x6 FBT tipo optinis daliklis;
  • Dalinimas - lygus (16,7% ant kiekvieno išėjimo)
  • Plastikinis korpusas padidinta apsaugą nuo išorinių veiksnių;
  • Skaidulos tipas: Single Mode;
  • Su jungtimis. Jungties tipas - SC/APC;
  • Kabelio tipas: simplex round patch cord;
  • "Dual Window" serija - optimizuotas veikti 1310nm ir 1550nm diapazonuose;
  • Stabilūs parametrai, maži nuostoliai;
  • Rekomenduojami naudoti komutacinėse dėžėse, patch-panėlėse;
  • Rekomenduojami CATV HFC tinklams.
Modelis TS-CSB7-00-1H14
Kodas 501737
Konfigūracija  1x6
Dalynimo santykis Lygus
Darbo bangos ilgis  1310 + 1550nm
Juostos plotis  ± 40nm 
Didz. nuostoliai (lygus dalinimas) 9.5dB
Netolygumas < 2.0 dB
Kryptingumas > 55 dB
Atspinsdziu nuostoliai > 55 dB 
Maks. darbo galingumas 300 mW
Veikymo temperatura  -40°C ~ +70°C
Laikymo temperatura  -40°C ~ +85°C
Kabelis 2mm Ø , 1m ilgis
Skaidula Corning SMF-28e (G652D)
Jungtys SC/APC

Naujienos

Elpa ir partneriai - oficialus Teltonika atstovas

Elpa ir partneriai - oficialus Teltonika atstovas

Teltonika – lietuviška IT prekių gamintoja. Gamina interneto, transporto valdymo sprendimus ir tinklo įrangą.

RUTX50 Teltonika

PRAMONINIS 5G MARŠRUTIZATORIUS

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos