SPECTRANET SCT0(f)-D-4SM

Kodas 491400
Minimalus kiekis pakuotėje 2000
Kabelis. Optinis. Plokščias. Lauko sąlygom. 4 skaidulų, Single Mode G652D. 'Central Tube'. Nešantieji FRP stikloplastiko elementai. Juodas PE.
Kiekis sandėlyje: Yra

Konstrukcija

  1. Nešantysis FRP stikloplastiko elementas;
  2. Plėšymo siūlas (opcija);
  3. Centrinis plastikinis optinis modulis (vamzdelis) su šviesolaidžiais ir hidrofobiniu užpildu;
  4. Polietileno apvalkalas.
  5. Nešantysis FRP stikloplastiko elementas;

Savybės

  • Kompaktiškas kabelis lauko sąlygoms;
  • "Plokščias ADSS" - pilnai dielektrinis "save nešantis" kabelis;
  • 4 x ITU-T G652D ("standard SM") skaidulos;
  • Maži gabaritai ir svoris, geros mechaninės savybės, lengvas apdorojimas;
  • Puikios mechaninės charakteristikos, aukštas atsparumas mechaniniams veiksniams;
  • Juodo PE išorinis apvalkalas - atsparus vandeniui ir saulės spinduliams.

Panaudojimas

  • Kabelis skirtas orinėms instaliacijoms - kabinti tarp atramų atstumais iki 50m.
Pavadinimas SCT0(f)-D-4SM
Kodas 491400
Pakuotė 2000m, 3000m
Netto svoris 21 kg/km
Išorinis diametras (6,4 x 3,2) ± 0,2mm
Skaidulų kiekis 4
Maksimali tempimo jėga 600N
Maksimali gniuždymo jėga 600N/100mm
Minimalus lenkimo spindulys 20 x Ø (trumpalaikė)  / 10 x Ø (ilgalaikė)
Transportavimo/laikymo temperatūrų diapazonas -30°C - +70°C
Montavimo/klojimo temperatūrų diapazonas -0°C - +50°C
Darbo temperatūrų diapazonas -30°C - +60°C
 
   
Skaidulos tipas Single Mode 9/125
Atitikimas standartui ITU-T G.652D
Modinio lauko diametras prie 1310nm 9,2 ± 0,4µm
Šerdies ir apvalkalo nekoncentriškumas < 0,5µm
Apvalkalo skersmuo 125 ± 0,7µm
Apvalkalo neapskritumas < 1,0%
Apsauginės dangos skersmuo 245 ± 10 µm
Slopinimas, ne daugiau prie 1310nm 0,36 dB/km
prie 1383nm 0,32 dB/km
prie 1550nm 0,22 dB/km
prie 1625nm 0,30 dB/km
Nulinės dispersijos bangos ilgis 1300~1324 nm
Ribinis bangos ilgis 1260 nm
Charakteristikos statumas nulinės dispersijos srityje < 0,093 ps/nm2·km
Chromatinė dispersija prie 1550nm < 18 ps/nm·km
prie 1625nm < 22 ps/nm·km
Poliarizacinė dispersija < 0,2ps/km½

 

Skaidulų spalvos (TIA-EIA-598)
1
2 3 4 5 6
Mėlyna
Oranžinė Žalia Ruda Pilka Balta
7
8 9 10 11 12
Raudona
Juoda Geltona Purpurinė Rožinė Jūros spalvos

Akcijos

-40%%

Entellbox 1200GH 1200Mbps Dual-Band Wi-Fi maršrutizatorius

Entellbox EWG1200GH tai didelio greičio abonentinis maršrutizatorius su Gigabit Ethernet variniais prievadais ir dvigubo diapazono 1200Mbps WiFi. Įrenginį galima naudoti visų Internet tiekejų tinkluose. Rekomenduojamas vartotojams, užsisaukiusiems ≥100 Mbit/s Internet planus (150Mbit/s, 200Mbit/s, 300Mbit/s ir kt.).

Visos akcijos

Naujienos

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

FRP Duct rodder -9/150

Kabelių ir laidų traukimo įrenginys Ø9mm, 150m

Visos naujienos