SPECTRANET SMT0-D-48SM

Kodas 491115
Minimalus kiekis pakuotėje 2000
Kabelis. Optinis. Lauko sąlygom. 48 skaidulų, Single Mode G652D. 'Multi Tube'. Juodas PE.
Kiekis sandėlyje: Yra
  1. Hidrofobinis užpildas
  2. Plastikinis optinis modulis su užpildu ir šviesolaidžiais
  3. 0.25 µm optinė skaidula
  4. Centrinis stiprumo elementas (stikloplastikas)
  5. Išbrinkstantis nuo dregmės/vandens audinys
  6. HDPE išorinis apvalkalas
  7. Plėšymo siūlai
Pavadinimas SMT0-D-48SM
Kodas 491115
Pakuotė 2000m
Netto svoris 90 ± 10kg/km
Išorinis diametras 10.5 ± 0,5mm
Skaidulų kiekis 48 (4 x 12, 6 x 8)
Maksimali tempimo jėga 1500N
Maksimali gniuždymo jėga 1000N/100mm
Minimalus lenkimo spindulys 10 Ø
Transportavimo/laikymo temperatūrų diapazonas -40°C - +60°C
Montavimo/klojimo temperatūrų diapazonas -5°C - +50°C
Darbo temperatūrų diapazonas -40°C - +60°C

Skaidulų tipas Single Mode 9/125
Atitikimas standartui ITU-T G.652D
Modinio lauko diametras prie 1310nm 9,2 ± 0,4µm
prie 1550nm 10,4 ± 0,5µm
Šerdies ir apvalkalo nekoncentriškumas < 0,4µm
Apvalkalo skersmuo 125 ± 0,5µm
Apvalkalo neapskritumas < 0,5%
Apsauginės dangos skersmuo 245 ± 5 µm
Slopinimas, ne daugiau prie 1310nm 0,334 dB/km
prie 1383nm 0,314 dB/km
prie 1550nm 0,194 dB/km
prie 1625nm 0,224 dB/km
Nulinės dispersijos bangos ilgis 1300~1324 nm
Charakteristikos statumas nulinės dispersijos srityje < 0,090 ps/nm2·km
Chromatinė dispersija prie 1550nm < 18 ps/nm·km
prie 1625nm < 22 ps/nm·km
Poliarizacinė dispersija < 0,2ps/km½
 
Vamzdelių ir skaidulų spalvos
1 2 3 4 5 6
Mėlyna Oranžinė Žalia Ruda Pilka Balta
7 8 9 10 11 12
Raudona Juoda Geltona Purpurinė Rožinės Jūros spalvos

Akcijos

-40%%

Entellbox 1200GH 1200Mbps Dual-Band Wi-Fi maršrutizatorius

Entellbox EWG1200GH tai didelio greičio abonentinis maršrutizatorius su Gigabit Ethernet variniais prievadais ir dvigubo diapazono 1200Mbps WiFi. Įrenginį galima naudoti visų Internet tiekejų tinkluose. Rekomenduojamas vartotojams, užsisaukiusiems ≥100 Mbit/s Internet planus (150Mbit/s, 200Mbit/s, 300Mbit/s ir kt.).

Visos akcijos

Naujienos

FRP Duct rodder -8/100

Kabelių ir laidų traukimo įrenginys Ø8mm, 100m

Visos naujienos