SMTG-D-96SM 4kN

SMTG-D-96SM  4kN
SMTG-D-96SM  4kN
SMTG-D-96SM  4kN
Kodas 491276
Minimalus kiekis pakuotėje 2000
Kabelis. Optinis. Lauko sąlygoms. 96 skaidulų, Single Mode G652D. 'Multi Tube'. Stiklo siūlų sluoksnis. Juodas PE.

 Konstrukcija

  1. Plastikiniai optiniai moduliai (vamzdeliai) su šviesolaidžiais ir hidrofobiniu užpildu;
  2. Apsauga nuo vandens tarp modulių (drėgmę sugeriantys siūlai);
  3. Apsauga nuo vandens aplink šerdies (drėgmę sugeriantis audinys);
  4. Centrinis stiprumo elementas (stikloplastikas);
  5. Papildomas stiprumo elementas - stiklo siūlų sluoksnis;
  6. Apvalkalo plėšymo siūlai;
  7. Polietileno apvalkalas.

Savybės

  • Optinis magistralinis nemetalinis kabelis modulinės konstrukcijos;
  • 96 x ITU-T G652D ("standard SM") skaidulos;
  • Šerdies konfigūracija: 8 x 12;
  • Pilnai dielektrinė struktūra, geros mechaninės savybės, lengvas apdorojimas;
  • Puikios mechaninės charakteristikos, aukštas atsparumas mechaniniams veiksniams;
  • Juodo PE išorinis apvalkalas - atsparus vandeniui ir saulės spinduliams.

Panaudojimas

  • Rekomenduojamas magistraliniams ir paskirstymo tinklams;
  • Naudojamas kabelinėje kanalizacijoje, po žeme HDPE vamzdžiuose, laiptinių šachtose, pastatų fasaduose, palėpėse ir kt.;
  • Ypatingai stiprus atsparumas tempimui leidžia įpūsti šį kabelį į HDPE vamzdelius su specialia įranga ilgais atstumais.
  • Neturi metalinių komponentų - gali būti klojamas šalia elektros linijų.
Pavadinimas SMTG-D-96SM
Kodas 491276
Pakuotė 2000m, 3000m, 4000, kita
Netto svoris 135 ± 10kg/km
Išorinis diametras 13.0 ± 0,5mm
Skaidulų kiekis 96 (8 x 12)
Stiprumo elementas Stiklo siūlų sluoksnis
Maksimali tempimo jėga 4000N
Maksimali gniuždymo jėga 4000N (instaliacija) / 2500N (ilgalaikis)
Minimalus lenkimo spindulys 20 x Ø (trumpalaikė)  / 10 x Ø (ilgalaikė)
Transportavimo/laikymo temperatūrų diapazonas -40°C - +70°C
Montavimo/klojimo temperatūrų diapazonas -10°C - +50°C
Darbo temperatūrų diapazonas -40°C - +70°C
 
Skaidulų tipas Single Mode 9/125
Atitikimas standartui ITU-T G.652D
Modinio lauko diametras prie 1310nm 9,2 ± 0,4µm
prie 1550nm 10,4 ± 0,5µm
Šerdies nekoncentriškumas < 0,4µm
Skaidulos skersmuo 125 ± 0,5µm
Apvalkalo nekoncentriškumas < 12 µm
Apvalkalo skersmuo 245 ± 5 µm
Slopinimas, ne daugiau prie 1310nm 0,334 dB/km
prie 1383nm 0,314 dB/km
prie 1550nm 0,194 dB/km
prie 1625nm 0,224 dB/km
Nulinės dispersijos bangos ilgis 1300~1324 nm
Charakteristikos statumas nulinės dispersijos srityje < 0,090 ps/nm2·km
Chromatinė dispersija prie 1550nm < 18 ps/nm·km
prie 1625nm < 22 ps/nm·km
Poliarizacinė dispersija < 0,2ps/km½
Skaidulų ir vamzdelių spalvos (TIA-EIA-598)
1
2 3 4 5 6
Mėlyna
Oranžinė Žalia Ruda Pilka Balta
7
8 9 10 11 12
Raudona
Juoda Geltona Purpurinė Rožinė Jūros spalvos

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

SMC1000I

APC Smart-UPS C 1000 VA, LCD display. 230V

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos