JW3208C

JW3208C
Kodas 501593
Rankinis galios matuoklis. 850/1300/1310/1490/1550nm.
Kiekis sandėlyje: Yra
  • Rankinis optinės šviesos matuoklis
  • Greitas kalibravimas
  • Matavimų rezultatai pateikiami dBm arba mw vienetais
  • Greitas paleidimas
  • Didelis LCD ekranas
  • 2.5mm universalus optinis lizdas (tinka SC ir FC)
  • Automatinio išjungimo opcija.
  • Maitinimas: 3 x AA baterijos.
Modelis JW3208C
Užsakymo kodas 501593
Detektorius InGaAs, ø1.0mm
Priimamos bangų diapazonas  800 ~ 1700nm
Kalibruotos bangos 850/1300/1310/1490/1550nm
Matuojama galia -50 ~ +26 dBm
Paklaida ±5%
Displėjaus rezoliucija 0.01 dB
Jungties tipas Universalus: SC, FC, ST
Automatinio išjungimo laikas 10 min.
Darbo temperatūra -10°C ~ +60°C
Laikymo temperatūra -25°C ~ +70°C
Svoris 200 g
Maitinimas AA 1.5V (3vnt)
Matmenys 175 x 85 x 33mm

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

Visos naujienos