HT-224D

HT-224D
Kodas 560058
Įrankis. Universalus. Du antgaliai skirti padidinti ertmę tarp ekrano ir apvalkalo, RG59 ir RG6 kabeliams. Trečias angalis - F jungtim užsukti ant kabelio.
Kiekis sandėlyje: Yra

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos