HT-224D

HT-224D
Kodas 560058
Įrankis. Universalus. Du antgaliai skirti padidinti ertmę tarp ekrano ir apvalkalo, RG59 ir RG6 kabeliams. Trečias angalis - F jungtim užsukti ant kabelio.
Kiekis sandėlyje: Yra

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

ST3300B

Rankinis OTDR. 1310/1550nm, 32/30dB. USB

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos