UNI-ST2

UNI-ST2
Kodas 560093
Įrankis. Koaksialinio kabelio paruošimui. 2 peiliai. Keičiama peilių padėtis ir aukštis. RG58, RG59, RG6 kabeliams.
Kiekis sandėlyje: Yra

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

Visos naujienos