SFP-EPON-BX20+

SFP-EPON-BX20+
Kodas 510913
  • GEPON SFP OLT transceiver
  • 1.25 Gbps, 1490nm Tx / 1310 nm Rx, SC, 20 km
  • C+ level
  • Tx power: +3 ~ +7dBm
  • Rx sensitivity: -30dBm
  • -10C ..+70C operating temperature
  • With DDM feature

Akcijos

19 %

SPECTRANET SCTG-0-12SM LSZH Eca, Blue

Kabelis. Optinis. Lauko sąlygoms. 12 skaidulų, Single Mode G652D. 'Central Tube'. Stiklo siūlų sluoksnis. Mėlynas LSZH. Eca

Visos akcijos

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

UNISPECTRA CAT6 U/UTP LSZH 4P Cca

CAT6 U/UTP 4P LSZH. CPR Cca. Mėlynas. 500m

Visos naujienos