SFP-G-055SX DDM

SFP-G-055SX DDM
Kodas 510036
SFP modulis. 1,25Gbit, 850nm, Multi Mode. duplex LC. Su DDM. Suderinamas su CISCO.
  • SFP modulis su dvigubu LC optiniu interfeisu;
  • 850nm lazeris ir PIN fotodetektorius;
  • Multi Mode linijai iki 550m (50/125 fiber);
  • DDM nuotolinio monitoringo palaikymas;
  • +3.3V matinimas, LVPECL duomenų interfeisas;
  • 'karšto pakeitymo' galimybė;
  • Žemas EMI lygis, puiki apsauga nuo elektrostatinių iškrovų;
  • Suderinama su D Link, Cisco;
  • Atitikimas RoHS.

 

Modelis SFP-G-055SX DDM
Kodas 510036
Duomenų perd. greitis 1250Mbit/s
Optinis biudžetas 7 dB
DDM monitoringas Taip
Siųstuvas
Lazerio tipas VCSEL
Banga 850nm
Galingumas: min .. maks. -10dBm ... -3dBm
'Akies' diagrama IEEE802.3z and ANSI Fiber Channel compatible
 Imtuvas
Bangų diapazonas 760 ... 860nm
Jautrumas -17 dBm
Maks. IN galia -3 dBm
Bendra informacija
Maitinimas +3.3±0.15 V
Darbo temperatūra 0°C ... 70°C
Saugojimo temperatūra -40°C ... 85°C
Aplinkos drėgnumas 5 .. 95%

Akcijos

19 %

SPECTRANET SCTG-0-12SM LSZH Eca, Blue

Kabelis. Optinis. Lauko sąlygoms. 12 skaidulų, Single Mode G652D. 'Central Tube'. Stiklo siūlų sluoksnis. Mėlynas LSZH. Eca

Visos akcijos

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

UNISPECTRA CAT6 U/UTP LSZH 4P Cca

CAT6 U/UTP 4P LSZH. CPR Cca. Mėlynas. 500m

Visos naujienos