SFP-G-40LX DDM

SFP-G-40LX DDM
Kodas 510038
SFP modulis. 1,25Gbit, 1310nm, 40km. duplex LC. Su DDM. Suderinamas su CISCO.
  • SFP modulis su dvigubu LC optiniu interfeisu;
  • 1310nm DFB lazeris ir PIN fotodetektorius;
  • Optiniai Single Mode linijai iki 40km;
  • DDM nuotolinio monitoringo palaikymas;
  • +3.3V matinimas, LVPECL duomenų interfeisas;
  • 'karšto pakeitymo' galimybė;
  • Žemas EMI lygis, puiki apsauga nuo elektrostatinių iškrovų;
  • Suderinama su D Link, Cisco;
  • Atitikimas RoHS.
Modelis SFP-G-40LX DDM
Kodas 510038
Duomenų perd. greitis 1250Mbit/s
Optinis biudžetas 19 dB
DDM monitoringas Yes
Siųstuvas
Lazerio tipas DFB
Banga 1310nm
Galingumas: min .. maks. -5dBm ... 0dBm
'Akies' diagrama IEEE802.3z and ANSI Fiber Channel compatible
 Imtuvas
Bangų diapazonas 1270 ... 1600nm
Jautrumas -24 dBm
Maks. IN galia -1 dBm
Bendra informacija
Maitinimas +3.3±0.15 V
Darbo temperatūra 0°C ... 70°C
Saugojimo temperatūra -40°C ... 85°C
Aplinkos drėgnumas 5 .. 95%

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

Headway NE-48D100-NP

Headway NE-48D100-NP, Li-Ion Battery Module. 48V, 100Ah

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos